Fotograf Ślubny Warszawa – Gosia & Kuba – Wesele Klub Bankowca na Smolnej-

Piękny, sierpniowy dzień. Mazurskie śluby w drodze tym razem do Warszawy. Nietypowo gdyż jak wiecie większość ślubów i plenerów realizujemy na mazurach. Ale wyznajemy zasadę, że na wyjątkowe wydarzenia jesteśmy w stanie przemieścić się wszędzie. I tak zawitaliśmy od Gosi i Kuby. Nie był to pierwszy ślub, który mieliśmy w tej rodzinie. Także wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. I wiecie co ? Nie pomyliliśmy się. Było pięknie, kwieciście i z klasą. Na takie śluby i wesela chcemy jeździć codziennie. Na takich ślubach gdzie para jest ciągle w siebie wpatrzona zdjęcia robią się same.

Dziękuję, że mi zaufaliście i tego dnia mogłem być z Wami w Warszawie. To był wyjątkowy dzień. A jeśli ktoś z oglądających poszukuję fotografa ślubnego z Warszawy na swój ślub mam jeszcze wolne daty na 2017 i 2018r. 

Wesele Klub Bankowca na Smolnej. Plener zrealizowaliśmy w okolicach warszawskiej Pragi i w liceum gdzie Gosia z Kubą się poznali. 

wesele-w-klubie-bankowca-warszawa wesele-w-klubie-bankowca-warszawa wesele-w-klubie-bankowca-warszawa wesele-w-klubie-bankowca-warszawa wesele-w-klubie-bankowca-warszawa wesele-w-klubie-bankowca-warszawa wesele-w-klubie-bankowca-warszawa fotograf-slubny-warszawa wesele-w-klubie-bankowca-warszawa wesele-w-klubie-bankowca-warszawa

Komentarze