Fotograf Ślubny Kętrzyn – Magdalena & Bartek

Tego ślubu trochę się baliśmy. Dlaczego ? Bo pogoda mimo, że sierpniowa miała być, według prognoz, fatalna. Ulewa i zimno. Jednakże po raz kolejny sprawdziło się, że na naszych ślubach nie pada deszcz. I mimo, że nie była to typowa letnia aura, to było ciepło, a słońce czasami nieśmiało wyglądało za chmur.

Magda i Bartek to osoby do których nie trzeba mówić „uśmiechajcie się”. Para z kategorii idealna. Sami się nakręcali pozytywnymi emocjami. Całość uroczystości ślubnych odbyła się w malowniczym miasteczku na Mazurach. W Kętrzynie. Ślub miał miejsce w Bazylice Św. Jerzego ( idealny obiekt pod względem zdjęć, duży, przestronny, jasny). Następnie goście wraz z Parą Młodą świętowali do białego rana w przytulnym Hotelu Koch położonym nad niewielkim, ale urokliwym „kętrzyńskim jeziorkiem”.

Dla Magdy i Bartka wielkie dzięki za zaufanie. Z tego co mówili oczekiwania spełniłem w 120% 🙂 Dlatego jeśli szukacie fotograf ślubnego z Kętrzyna dajcie znać poprzez formularz kontaktowy. Kilka wolnych terminów jeszcze mam. 

 

fotograf-slubny-olsztyn

Komentarze