#15 Klub Bankowca na Powiślu – wesele w sercu Warszawy

Klub Bankowca w Warszawie

Postanowiłem rozszerzyć cykl „Idealne miejsce na ślub na Warmii i Mazurach” o miejsca, które mają związek z Mazurami. Związek może być niewielki, ale musi mieć wpływ na ogólny odbiór i klimat miejsca. Dziś chciałbym kilka słów napisać o Klubie Bankowca, który znajduję się w Warszawie na Powiślu. Kiedy byłem tam pierwszy raz, nie ukrywam miałem problem ze znalezieniem tego miejsca. Ale chyba tylko dlatego, że przygotowany byłem na duży budynek, który kiedyś był bankiem. Natomiast Klub Bankowca położony jest trochę na uboczu przy ulicy Smolnej.

 

fotograf-slubny-warszawa

 

Nietypowe miejsce na wesele w Warszawie

Niepodważalnym atutem Klubu Bankowca jest lokalizacja. Leży on w samym centrum Warszawy. Najłatwiej dojechać do niego Aleją Jerozolimską parkując na dość sporym parkingu przy stacji Warszawa Powiśle. I gdzie Klub Bankowca? Bezpośrednio przy parkingu go nie ma. Należy jeszcze zejść pięknymi schodami w kierunku Parku Karola Beyera, bo właśnie w nim położony jest przepiękny budynek Klubu Bankowca. I właśnie ten park to coś magicznego. Bo niby centrum Warszawy a czujemy się jak w mazurskich lasach. Cisza, spokój, wszechobecna zieleń i wiewiórki przemykające między drzewami.

 

zdjecie-zriobione-w-klubie-bankowca-w-warszawie

 

Kameralne wesele w Warszawie

Niebywałym atutem tego miejsca jest jego funkcjonalność. Jeśli planujecie wesele w mniejszym gronie to śmiało możecie skorzystać tylko z pomieszczeń Klubu Bankowca. Natomiast kiedy planujecie wesele na około 150 osób możecie skorzystać z namiotu, który jest połączony z głównym budynkiem. Uważam to za ogromny atut bo którąś z części można wykorzystać np tylko jako parkiet taneczny.

 

Restauracja na wesele w Warszawie

Oprócz położenia i funkcjonalności kolejną zaletą jest jedzenie. Posiłki przygotowywane, są tu z największą starannością. Chciałbym opisać smak potraw, ale chyba nie ma takich słów bo każdy kęs to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. I nie ważne czy jest to przystawka, zupa czy deser wszystko jest obłędnie pyszne. Do tego wystrój i dbałość o każdy detal to kolejne plusy klubu. Nad całością czuwają kelnerzy, których praca jest bardzo dyskretna, ale kiedy czegoś potrzebujesz pojawiają się błyskawicznie.

 

fotograf-slubny-warszawa

 

Klub Bankowca ( moim zdaniem, zdaniem fotografa ślubnego) należy do pierwszej 10 miejsc w których najlepiej mi się fotografowało. Na ogólną ocenę wpływa wiele czynników m.in. położenie, wystrój, detale ( np. dodatkowe oświetlenie, obsługa sali chętna do współpracy). A jeśli aktualnie szukacie miejsca na swoje wesele w Warszawie to mój artykuł potraktujcie jako wskazówkę i sami jadąc na miejsce dokonajcie jedynego słusznego wyboru. Jeśli wybierzecie Klub Bankowca na swój ślub i mnie jako Waszego fotografa ślubnego to jednego możecie być pewni – pewni bezcennych zdjęć. 

Komentarze