Oferta

Jeśli szukacie fotograf ślubnego z Olsztyna, Kętrzyna, Mikołajek, Giżycka, Elbląga, Mrągowa trafiliście idealnie. W tych miejscowościach fotografuję najczęściej. Ale przyjadę do Was gdzie tylko chcecie. Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia, to odległości, które nas dzielą nie istnieją. 

Prawda jest taka, że nigdy nie byłem na dwóch takich samych ślubach. Każdy ślub to nowe przeżycie, inne emocje. Dlatego mimo iż mam trzy standardowe pakiety są one elastyczne. Możemy je dowolnie modyfikować. Dodawać coś, odejmować wedle życzenia. Tak zmieniać aby wszystko sprostało Waszym wymaganiom.  Jeśli chodzi o albumy, odbitki postaramy się spełnić Wasze najskrytsze marzenia. Dlatego zapraszam do zakładki kontakt. Opiszcie ze szczegółami co wyjątkowego planujecie.

Zakładam, że na Mazurach mieszkacie lub je czasami odwiedzacie. Dlatego wiecie doskonale, że są piękne zarówno latem jak i zimą. Jesieni i wiosny też nie pomijam bo chyba te pory przejściowe najbardziej lubię. Głównie pod względem kolorów na zdjęciach. Dlatego jak piękne są Mazury czy też jak w tej ludowej pieśni „Mazury jak Wy cudne”, cudne też są produkty, które dostaniecie ślubie. Pendrivy, albumy, piękne drewniane skrzynki na odbitki wykonane są od początku do końca ręcznie. Zapraszam do kolorowego świata Mazurskich Ślubów. Wspólnie stworzymy coś pięknego.

do zobaczenia

Piotrek

 

fotograf-slubny-z-olsztyna