#11 Idealne miejsce na ślub i wesele na Warmii i Mazurach

Cześć. Z własnego doświadczenia wiem, że jak pada hasło „bierzemy ślub” zaczyna się wtedy jedna z ciekawszych przygód w życiu. O ślubach wiedziałem dużo od strony fotograficznej. Aktualnie dowiaduję się coraz więcej o rzeczach wchodzących w skład ślubu i wesela. I wiecie co? Podoba mi się to. Wspólna organizacja ślubu, omawiania szczegółów, wybieranie poszczególnych opcji to momenty, które jeszcze bardziej zbliżają dwoje kochających się ludzi. Wiadomo, czasami trzeba pójść kompromis, ale zawsze działa to w dwie strony.

Organizacja ślubu, w 99% zaczyna się od wyboru miejsca. Jest to trudny moment, ale jeśli macie coś upatrzonego od dawna to wręcz prościzna. Z racji, że na weselach jestem bardzo często chciałbym przybliżyć wam kilka miejsc ( może nawet kilkanaście) godnych uwagi – jednocześnie ułatwić wybór. Bo super miejsc na wesele na Warmii i Mazurach brew panującym opiniom jest sporo. Ktoś by powiedział serio? A no serio wymieniając, choćby na szybko kilka: Osada Dębowo w Kiersztanowie, Między Deskami w Tomaszkowie, Browar Warmia w Olsztynie, Siedlisko Kruklin koło Gizycka czy Kawkowo – Nowe Kawkowo.  Postaram się każde opisać dokładnie w słowach i fotografiach.

I tak. Na początku chciałem wszystkie miejsca zebrać w jednym blogowym wpisie. Jednak po dłuższej analizie, wypunktowaniu za i przeciw uznałem, że lepsze będzie poświęcenie dla każdego miejsca oddzielnego wpisu. Będzie mniejszy miszmasz. Będzie dokładniej. Mam nadzieję, że moje posty pomogą Wam w wyborze. Szczególnie ważne będą zdjęcia, które przeniosą Was na chwilę w daną lokalizację. Na pierwszy ogień pójdzie Osada Dębowo, którą prywatnie i fotograficznie uwielbiam. 

Do zobaczenia. Piotrek

Komentarze