Warsztaty

Cześć!

Jeśli tu trafiłeś to oznacza jedno. Chcesz się rozwijać, chcesz być lepsza/y, chcesz poznać zakamarki fotografii.  I wiesz co ? Bardzo dobrze trafiłeś, bo dostaniesz wszystko to czego potrzebujesz aby rozwijać się fotograficznie. 

Do kogo kierowane są warsztaty ?

Przede wszystkim do osób, które zaczynają przygodę z fotografią ślubną ( ale nie tylko ślubną). Mają przed sobą kilka reportaży ślubnych. Lub zrobili już coś, ale nie do końca im wyszło. Oraz dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z fotografią.

Jak prowadzone są warsztaty?

w chwili obecnej tylko w trybie indywidualnym.

Jakie tematy są poruszane na warsztatach?

Warsztaty można podzielić na dwie kategorie. Marketing i obróbka. Każdą kategorie można poprowadzić indywidualnie. Możemy też wszystko połączyć w jedno. Dowiesz się np o sprzęcie, o tym jak stworzyć swój styl,gdzie szukać inspiracji. 

Co dadzą Ci warsztaty?

Otworzą przed Tobą drzwi, które próbowałaś/eś wyważyć. Spojrzysz z innej strony na fotografię ślubną. Dostaniesz wskazówki odnośnie obróbki, selekcji, układania historii, prowadzenia własnego biznesu. 

Ile czasu trwają warsztaty?

między 5-8 godzin

Gdzie się odbywają warsztaty ?

Warsztaty odbywają się w krainie tysiąca jezior czyli na Warmii i Mazurach. Istnieje także możliwość dojazdu w konkretne miejsce. 

 

warszaty-fotografii-ślubnej warsztaty-fotograficzne