#14 Plener ślubny w Warszawie – Fotograf Ślubny Warszawa

~Fotograf Ślubny Warszawa~

      Na 5 ślubów w Warszawie 3 pary ( jeśli zdecydują się na sesję narzeczeńską bądź zdjęcia w plenerze w innym dniu niż ślub) pytają czy w ogóle jest szansa zrobienia takich zdjęć jakie mam na swojej stronie w samej Warszawie lub chociaż w jej okolicach. Moja odpowiedź brzmi zawsze tak samo – oczywiście. Organizując ślub w Warszawie nie musicie martwić się czy znajdziecie miejsce na fajny plener. Nie musicie też daleko wyjeżdżać ze stolicy ( chyba, że macie ochotę np na wycieczkę na Mazury to serdecznie zapraszam). W zależności jakie macie marzenia odnośnie zdjęć w plenerze, miejsce można znaleźć praktycznie wszędzie. Pierwsze i najważniejsze to przedstawienie Waszej wizji zdjęć dla fotografa, drugie to znalezienie wspólnie dogodnego miejsca.

 

~Plener Ślubny na Warszawskiej Starówce~

Warszawska Starówka i okolice, to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Szczerze? To cały plener można zrobić właśnie tu. Ale o jednym musicie wiedzieć. Chodząc w samym centrum starego miasta musicie przygotować się na to, że będziecie na siebie zwracali uwagę. Biała suknia ślubna i garnitur to nie jest jeszcze garderoba codzienna. Dlatego przyszykujcie się na życzenia i obiektywy smartfonów skierowane w Waszą stronę. A jeśli zrobienie zdjęć na starówce to Wasze „must have”, a chcecie uniknąć turystów to podpytajcie fotografa czy zna jakieś bardziej ustronne miejsca. Jest ich cała masa. Klimatyczne zakamarki w połączeniu architektonicznymi perełkami oddadzą niesamowity klimat warszawskiej starówki.

 

Zdjęcie-zrobione-przez-fotografa-slubnego-z-warszawy

 

~Plener Ślubny nad Wisłą~

Fotografując moje pary nad Wisłą i w jej okolicach, to tak jakbym fotografował na Mazurach. Klimat bardzo podobny. Cisza, spokój, dużo zieleni i nic w tle co mogłoby przeszkadzać. Moim zdaniem najbardziej malownicze miejsce jest w okolicach ZOO. Polecam zaparkować na drugim parkingu warszawskiego zoo ( położony jest w końcowej części zoo i jeśli dobrze pamiętam jest to parking autokarowy). Następnie przechodzicie przez ulicę w kierunku Wisły i mazurskie klimaty przed wami.

 

zdjecie-wykonał-fotograf-slubny-z-Warszawy

 

~Alternatywne miejsca na plener ślubny w Warszawie~

Wisła i starówka to nie wszystko co proponuje nam Warszawa. Tak naprawdę plener można zrobić wszędzie wszystko zależy od pomysłów i zaangażowania Waszego i oczywiście fotografa. Osobiście polecam warszawską Pragę. Kamienice i klimatyczne podwórka mogą idealnie współtworzyć Wasze zdjęcia ślubne. Las Kabacki to kolejne miejsce, które można zbliżyć Was do klimatów mazurskich. W sumie ciężko będzie rozróżnić czy to las mazurski czy kabacki (chyba, że macie w rodzinie leśniczego). Jeśli marzycie o plenerze typowo miejskim to centrum Warszawy ( Śródmieście, Wola, okolice Pałacu Nauki i Kultury) będzie idealne. Architektura w centrum Warszawy – połączenie nowoczesności z tradycją – pięknie prezentuję się na zdjęciach. Czy to wszystkie miejsca? Absolutnie. O Łazienkach Królewskich i Wilanowie nie można zapomnieć. A stadion Legi Warszawa? Tam też kiedyś fotografowałem plener ( Ewelina i Piotrek pozdrawiam jeśli to czytacie). Jeśli chcecie zdjęcia przy Łazienkowskiej musicie się wcześniej umówić i na pewno mieć logistycznie przemyślaną sesję ponieważ na murawie można spędzić dosłownie kilkadziesiąt  sekund.

Podsumowując plener ślubny lub sesję na terenie Warszawy można zrobić w wielu miejscach. Wiele zależy od Was. Wiele od fotografa. Żeby wszystko wyszło jak najlepiej połączcie siły a zdjęcia plenerowe wyjdą idealne. Według mnie najlepiej wybrać miejsce najbliższe Waszemu sercu. Miejsca z którym wiążą Was miłe wspomnienia są o wiele lepsze niż te w których będzie pierwszy raz ( ale mogą się tu mylić, trzeba rozpatrywać indywidualnie). 

Komentarze