#25 Czy potrzebuje wedding plannera do zorganizowania wesela?

Fotografując śluby od 10 lat wiele razy miałem przyjemność pracować z konsultantami ślubnymi. Zawsze ich podziwiałem i podziwiam bo zorganizować tak duże przedsięwzięcie to nie lada wyczyn. Niektóre firmy mają tak duże doświadczenie, że są w stanie zorganizować wesele nawet w ciągu 2 tygodni.  Jak im się to udaje? Mają bardzo liczne kontakty i tzw. „wejścia” wszędzie tam gdzie tego potrzebujecie. Są niczym Wasz anioł stróż podczas ślubu i wesela. Zadbają o każdy szczegół. Zajmą się dosłownie wszystkim od dekoracji po spotkanie z księdzem. Ale nie ja dziś tu jestem ekspertem aby o tym pisać. Dziewczyny z Event-style.pl dokładnie opiszą na czym polega ich praca.

 

 

Wedding Planer dlaczego warto?

Na czym właściwie polega praca konsultanta ślubnego? Czy ten zawód to wymysł dzisiejszych czasów, czy też element wspomagający  w natłoku ślubnych spraw?  Wedding Planner to osoba, która od A do Z zorganizuje wesele. Począwszy od znalezienia wymarzonej sali, udekorowania jej, po zatrudnienie idealnego zespołu muzycznego, kamerzysty, fotografa i wielu innych podwykonawców. Jeśli nie macie pomysłu na swoje wesele wedding plannerzy są także od tego aby pomóc Wam w tych trudnych decyzjach. Branża ślubna to setki wyborów. Można zaoszczędzić sporo czasu zatrudniając konsultanta ślubnego.

 

 

W czym pomoże konsultant ślubny?

Zakres prac, jakie zleca się wedding planerom zależy wyłącznie od decyzji narzeczonych. Konsultant może także wspomóc w organizacji częściowej wesela, czy też podczas koordynacji jednego dnia ceremonii. Wszystko zależy od budżetu i oczekiwań. Wedding Planner to osoba, która towarzyszy Parze Młodej na każdym etapie przygotowań, dostępna 24h na dobę, również w weekendy. Niepokoje oraz wątpliwości ze strony pary młodej, a także kryzysowe, nieprzewidywalne sytuacje, jak wycofanie się zespołu weselnego czy też nagła choroba fotografa, to momenty bardzo stresujące, ale nie dla konsultanta ślubnego. Takie wpadki wedding planner, rozwiązuje w bardzo krótkim czasie. W jaki sposób. Ma bardzo dużą bazę podwykonawców.

 

osada-dębowo-wesele-rustykalne-na-warmii-i-mazurach (62)

 

Wedding planer czyli koordynacja ślubu i wesela.

Konsultant ślubny w dniu uroczystości dogląda wszystkiego, sprawdza czy każdy detal został wykonany. Kontaktuje się z podwykonawcami i nadzoruje ich pracę. Czuwa nad całą oprawą i wyglądem ceremonii. Tak rozwiązuje wszystkie problemy aby Młodzi nie byli ich nawet świadomi. Pomaga w załatwianiu ważnych dokumentów urzędowych. Pilnuje terminów ich dostarczenia. Na koniec, po uroczystości rozlicza się z poszczególnymi podwykonawcami, sprząta dekoracje, transportuje kwiaty i prezenty. Nie ważne jest czy uroczystość weselna jest na 30 osób czy też na 100, każdy wesele jest indywidulane i jedyne w swoim rodzaju. Ostatnio bardzo pożądanym elementem ślubnym jest zawarcie związku małżeńskiego w plenerze. Nasza firma posiada specjalny namiot, który pomieści ok 100 gości. Stroimy i wypełniamy go dekoracjami, stołami, krzesłami, wszystkim tym co oczekują od nas Młodzi. Nie ważne czy w tematyce ślubnej poruszacie się jak ryba w wodzie czy też po omacku, zatrudnienie konsultanta ślubnego odciąży Was od większości pracy, dając pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. A Wy będziecie mogli wykorzystać czas na zrelaksowanie się i przygotowanie do Waszego najważniejszego dnia w waszym życiu. W tym wolnym czasie będziecie mogli pomyśleć o podróży poślubnej. 

 

 

Paula & Sara

Event-Style.pl 

tel. 512 486 807
biuro@event-style.pl

 

 

Szukasz fotografa ślubnego w Warszawie lub Olsztynie?

Trafiłaś/eś idealnie. Najczęściej fotografuję na terenie województwa mazowieckiego i warmińsko mazurskiego. Ale z przyjemnością przyjadę w każde inne miejsce w Polsce. Zapraszam do zakładki kontakt. Napisz co dokładnie planujesz na ten wyjątkowy dzień. Dlaczego właśnie Mazurskie Śluby?

  • ponad dziesięcioletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów;
  • naturalny reportaż fotograficzny w dniu ślubu – nie wymagam pozowania, fotografuje prawdziwe emocje;
  • poradnik ślubny dla każdej pary młodej;
  • piękne, ręcznie robione albumy, drewniane PenDrive’y i odbitki najwyższej jakości;
  • rabaty na albumy dla rodziców, dziadków,
  • naturalne fotografie, które nie wychodzą z mody;
  • Kamera GoPro Gratis do nagrania ślubu;
  • Możliwość wypożyczenia aparatu Fuji Instax

Komentarze