Historie

ślub-między-deksami-tomaszkowo

Wesele nad jeziorem – Między Deskami Tomaszkowo

Ślub Moniki i Piotrka odbył się nie daleko Olsztyna dokładnie w Bartągu. Przed ślubem zorganizowaliśmy sesję narzeczeńską, która pięknie dopełniła cały reportaż. Wesele odbyło się Między Deskami. Piękna sceneria tuż nad jeziorem sprzyjała niebanalnym kadrom. Do Między Deskami wróciliśmy na sesję plenerową aby złapać zachód słońca nad jeziorem.

 

fotograf-slubny-gizycko

Wesele w Hotelu St. Bruno w Giżycku

Monika i Karol to ślub, który zapamiętam na długo. Piękni, szaleni, zakochani w sobie. Swój ślub zorganizowali w stolicy warmii i mazur czyli w Giżycku. Ślubu udzielał im ich przyjaciel. Wzruszające kazanie udzieliło się wszystkim gościom. Wesele odbyło się w Hotelu St. Bruno w oranżerii portowej. Zdjęcia plenerowe zrobiliśmy w okolicach wzgórza św. Brunona.

 

slub-boho-na-mazurachŚlub w stylu boho w okolicach Szczytna

Ona lekarz on też. Prywatnie nurkowie. Pogoda na ślub plenerowy nie pozwoliła. Akurat to nie przeszkodziło żeby ten dzień przeżyć w wyjątkowy sposób. Wesele zorganizowali w miejscu gdzie się poznali czyli w okolicach Szczytna. Asia ubrana była w piękną suknię boho od Marty Trojanowskiej.

 

slub-w-kosciele-sw-anny-w-warszawieŚlub w kościele św. Anny w Warszawie – Wesele w Dworku Tuszkówka

Polsko – Irlandzka miłość ze ślubem w Warszawie. Magda i Ronan swój ślubowali sobie miłość i wierność w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Potem wszyscy przemieścili się zabytkowym, czerwonym autobusem do Dworku Tuszkówka gdzie bawili się do białego rana. 

 

slub-humnistyczny-w-olsztynieŚlub Humanistyczny w Olsztynie – Wesele w Browarze Warmia

Asia i Paweł to przykład miłości z liceum, która doprowadziła ich do Urzędu Stanu Cywilnego w Olsztynie. Tam powiedzieli sobie tak, a następnie w murach Browaru Warmia złożyli sobie, bardzo wzruszającą przysięgę humanistyczną. Slow Wedding w Olsztynie. Plener zrobiliśmy podróżując w okolice Giżycka.

 

sesja-narzeczneska-na-mazurachSesja narzeczeńska na Mazurach

Sesja narzeczeńska w mazurskich lasach to idealne rozpoczęcie fotograficznej przygody. Na sesji oswajacie się z aparatem i w dniu ślubu jest dużo łatwiej o naturalność i brak skrępowania.

 

wesele-hotel-marina-sniardwyWesele w Hotelu Marina Śniardwy – Fotograf Ślubny Pisz

 

wesele-w-klubie-bankowca-na-smolnejWesele w Klubie Bankowca- Fotograf Ślubny Warszawa

Gosia i Kuba na swój ślub zaprosili mnie do Warszawy. To przykład szkolnego zauroczenia, miłości i ślubu. Ślub odbył się w kościele św. Zofii Barat. Wesele w Klubie Bankowca na Powiślu. Plener zrobiliśmy na warszawskiej starówce, a także w liceum gdzie Gosia i Kuba się poznali.

 

wesele-mragowoWesele Słoneczny Brzego koło Biskupca

 

 

wesele-hotel-jablon-kolo-piszaŚlub i Wesele w Hotelu Jabłon Lake Resort

Ada i Jacek na swój ślub przyjechali prosto z Dublina na Mazury. A dokładnie w okolice Pisza do Hotelu Jabłoń. W piękne okoliczności przyrody zaprosili swoich gości. Wesele odbyło się tuż nad jeziorem. 

 

 

fotograf-slubny-gizyckoporadnik-slubny

#mazurskiesluby

#inspiracjasamazury

najlepszy-fotograf-slubny-warszawa