#26 Wesele w Hotelu St. Bruno w Giżycku na Mazurach

Kontynuując wpisy o pięknych miejscach na ślub i wesele na mazurach, dziś czas na odwiedziny w stolicy mazur czyli w Giżycku. W Giżycku jest hotel St. Bruno położony tuż nad Kanałem Łuczańskim (dawniej Giżyckim) łączącym dwa jeziora Niegocin i Kisajno. Hotel powstał w odrestaurowanym zamku krzyżackim. To idealne miejsce dla osób, które szukają miejsca na wesele w Giżycku i chcą mieć wybór. Jedno miejsce, a wesele można zorganizować na dwa sposoby. Pierwszy to wesele w sercu zamku czyli w Restauracji La Bibliotheque. Drugi to oranżeria portowa, tuż nad Kanałem Łuczańskim. I to o tej drugiej opcji, dziś kilka zdań.

 

fotograf-slubny-gizyckofotograf-slubny-gizyckofotograf-slubny-gizycko fotograf-slubny-gizyckofotograf-slubny-gizycko fotograf-slubny-gizycko

 

Ślub i Wesele w Giżycku

Oranżeria portowa położona jest tuż koło zamku nad Kanałem Łuczańskim. Jeśli planujecie wesele „nad wodą” to Hotel St. Bruno będzie idealnym rozwiązaniem. Na miejscu przywita Was widok pięknej „drewnianej chatki” z ogromnym tarasem. Tuż obok jest port jachtowy, więc jeśli żeglujecie to możecie zaparkować tuż obok. Wychodząc z sali tanecznej przejdziecie na ogromy pomost-taras, na którym można odpocząć w przerwach między tańcami. Jeśli chcecie na swoje wesele dopłynąć łódką, jachtem bądź też motorówką to hotel St. Bruno daje taką możliwość. Niebywałą zaletą oranżerii Hotelu St. Bruno jest wszechobecna cisza, spokój i przyroda, która otacza hotel. Sama oranżeria jest dość spora. Spokojnie pomieści wesela na ponad 100 osób. Drewniane wnętrze daje poczucie ciepła i jest bardzo przytulne. Całość jest oszklona, dla mnie idealne rozwiązanie ponieważ uwielbiam fotografować przez szyby. Mimo, że oranżeria położona jest w centrum miasta, nie jest to praktycznie odczuwalne. W przerwie między tańcami można zrobić krótką sesję plenerową w pobliskim parku na tle jachtów zaparkowanych w porcie. Niedaleko ( 1 minuta samochodem) jest też Wzgórze Świętego Brunona, z którego jest piękny widok na jezioro. Kolejne super miejsce w pobliżu na kilka zdjęć plenerowych w trakcie wesela. Hotel ma bardzo dużą bazę noclegową, także jeśli chcecie zapewnić swoim gościom zakwaterowanie to nie powinno z tym być problemu. 

 

fotograf-slubny-gizycko

 

 

Szukasz fotografa ślubnego w Warszawie lub Olsztynie?

Trafiłaś/eś idealnie. Najczęściej fotografuję na terenie województwa mazowieckiego i warmińsko mazurskiego. Ale z przyjemnością przyjadę w każde inne miejsce w Polsce. Zapraszam do zakładki kontakt. Napisz co dokładnie planujesz na ten wyjątkowy dzień. Dlaczego właśnie Mazurskie Śluby?

  • ponad dziesięcioletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów;
  • naturalny reportaż fotograficzny w dniu ślubu – nie wymagam pozowania, fotografuje prawdziwe emocje;
  • poradnik ślubny dla każdej pary młodej;
  • piękne, ręcznie robione albumy, drewniane PenDrive’y i odbitki najwyższej jakości;
  • rabaty na albumy dla rodziców, dziadków,
  • naturalne fotografie, które nie wychodzą z mody;
  • Kamera GoPro Gratis do nagrania ślubu;
  • Możliwość wypożyczenia aparatu Fuji Instax

Komentarze