#31 Mazurskie Siedlisko Kruklin

Mazurskie Siedlisko Kruklin – ślub w plenerze

Mazurskie Siedlisko Kruklin położone jest w samym sercu Mazur. A dokładniej niedaleko Giżycka. Droga do niego prowadzi przez lasy i pola. Jest malowniczo już po drodze. Na miejscu jest jeszcze lepiej. Całość kompleksu położone jest między mazurskimi polem i lasem. Idealne miejsce do odpoczynku. Ale nie tylko. Zorganizujecie tu ślub i wesele. MSK jest idealnie przygotowane na takie uroczystości. Dysponuję obszerną bazą noclegową. Pokoje to dzieła sztuki. Urządzone są bardzo gustowanie. Połączenie tradycji z nowoczesnością. Zorganizujecie tu mniejsze i większa wesela (do 100 osób). Atutem tego miejsca jest kuchnia (do dziś jestem zachwycony puree z kalafiora). Jeśli w planach macie ślub cywilny i do tego w plenerze w Kruklinie zorganizujecie go bez problemu. Nad stawem jest uroczy pomost, na którym łopoczą białe zasłony, które idealnie komponują się z zielonym otoczeniem. To tu może odbyć się Wasz ślub w plenerze. Kruklin to idealne miejsce na nowoczesny ślub i wesele z elementami sielskimi, boho i rustykalnymi.

 

Ślub i wesele na Mazurach

MSK to spory kompleks. Znajdziecie tu stawy  oraz sporo miejsc rekreacyjnych (basen odkryty, jacuzzi zewnętrzne i sauna na podwórku z pięknym widokiem na las). Warto tu zostać także po weselu. Mazurskie Siedlisko Kruklin to doskonałe miejsce na plener ślubny lub sesję narzeczeńską. Pomosty, las i łąki dają mnóstwo możliwości.

 

slub-plenerowy-kruklinwesele-na-mazurach-w-siedlisku-kruklin mazurskie-siedlisko-kruklin-kolo-gizycka wesele-mazurskie-siedlisko-kruklin slub-w-plenerze-w-otoczeniu-łąk-i-lasów mazurskie-siedliko-kruklin suknia-slubna-wisi-na-oknie-w-mazurskim-siedlisku-kruklindekoracja-stołów-mazurskie-siedlisko-kruklin

Komentarze