#16 Dworek Tuszkówka w Kaputach – wesele koło Warszawy

Dworek Tuszkówka w Kaputach

Jeśli aktualnie planujecie swój ślub i wesele w Warszawie, ale marzy Wam się sielski klimat za miastem, Dworek Tuszkówka będzie idealnym rozwiązaniem. Dworek położony jest od warszawskiej starówki w odległości 25 km.  Kiedy dotrzecie na miejsce powita Was ogromna otwarta brama i szpalerz klonów, które poprowadzą pod samo wejście do pięknego dworku. W środku czekają na Was klimatyczne wnętrza w których „czuć” historię tego miejsca. Wnętrza sprawiają wrażenie domowych, ciepłych i przytulnych.

 

zdjecie-zrobione-podczas-wesela-w-dworku-tuszkowka zdjecie-wykonane-podczas-wesela-w-dworku-tuszkowka

 

Wesele w okolicach Warszawy

Dworek Tuszkówka wyróżnia wszechobecna cisza i mnóstwo zieleni. Spokojnie można się tu poczuć jak na mazurskim weselu. Do dyspozycji gości są wnętrza, ale także ogromy ogród, w którym można wypocząć na leżaku lub spędzić chwilę przy ognisku. W ogrodzie jest spory staw. Jeśli macie w planach organizację wesela w formie biesiady to na zewnątrz jest specjalnie przygotowane miejsce z rusztem, na którym stworzycie pyszne potrawy. Do dyspozycji macie także miejsca noclegowe. W przypadku kiedy chcecie zostać na dłużej okolica też jest bardzo ciekawa. Blisko jest  Park Kampinowski i Żelazowa Wola skąd pochodzi Fryderyk Chopin. A co z jedzeniem w Dworku Tuszkówka? Odpowiem nie z pozycji fotografa, a raczej łakomczucha. Jedzenie jest obłędne. W trzech słowach można opisać je tak: pyszne, świeże, swojskie.

 

fotograf-slubny-warszawa fotograf-slubny-warszawa fotograf-slubny-warszawa fotograf-slubny-warszawa fotograf-slubny-warszawafotograf-slubny-warszawa zdjecie-zrobione-podczas-wesela-w-dworku-tuszkowka

 

~Dworek Tuszkówka z perspektywy Fotografa Ślubnego~

Miejsca tego typu uwielbiam. Wszechobecna przyroda sprawia, że zdjęcia robią się same. Dworek Tuszkówka to miejsce z ogromnym potencjałem fotograficznym. I nie dotyczy to tylko wesela. Tereny wokół (ogród, staw) sprawiają, że można zrobić tu magiczną sesję plenerową lub sesję narzeczeńską. Zdjęcia w środku też wychodzą bardzo klimatycznie. Drewniane belki w połączeniu z białymi ścianami dają ciepłe, ale nieprzesadzone kolory. Drewniane drzwi, okna pozwalają fotografować z zewnątrz, co daje możliwość uchwycenia naturalnych emocji. Mam nadzieję, że załączone zdjęcia do tego wpisu, choć trochę przeniosą Was w te niesamowite miejsce tuż „pod” Warszawą.

Komentarze